Volná pracovní místa

Jako významný zaměstnavatel v regionu a dodavatel dílů pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty zejména technického zaměření a vzdělání na pracovní pozice v následujících oblastech:

  • kvalita a její řízení
  • řízení projektů
  • technologie
  • konstrukce
  • nástrojárna
  • logistika
  • řízení výroby
  • IT
  • nákup a prodej

Praxe v oboru a jazyková vybavenost AJ nebo NJ výhodou.

Nabízíme

  • pracovní uplatnění u zaměstnavatele s dlouhodobou tradicí v automobilovém průmyslu
  • motivující mzdové ohodnocení, profesní růst
  • zaměstnanecké výhody (1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, 2x ročně prémie ředitele atd.)

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME  NÁSLEDUJÍCÍ  VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE:

INŽENÝR KVALITY

Požadujeme

      • vzdělání technického zaměření
      • komunikativní znalost anglického jazyka
      • velmi dobré komunikativní schopnosti
      • schopnost učit se novým věcem, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

      • mzdové ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
      • kariérový a odborný růst
      • nadstandardní firemní benefity

MANIPULANT

Požadujeme

      • SO/SŠ vzdělání
      • schopnost učit se, komunikovat a pracovat v týmu
      • oprávnění řidiče VZ vozíku výhodou

Náplň práce

      • manipulace s materiály a výrobky
      • obsluha moderní skladovací techniky ( v případě potřeby zaučíme)
      • uživatelská činnost a evidence v systému SAP

OPERÁTOR CNC STROJŮ

Požadujeme

      • vyučení nejlépe ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
      • spolehlivost
      • zručnost a samostatnost
      • ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém režimu

Náplň práce

      • obsluha seřízených CNC obráběcích strojů a zařízení, například soustruhů, frézek včetně doseřizování
      • výměna nástrojů, kontrola kvality a základní údržby

NÁSTROJAŘ

Požadujeme

      • SOU v oboru nástrojař, praxe výhodou
      • spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

OBRÁBĚČ KOVŮ

Požadujeme

      • SOU obráběč kovů, obsluha CNC
      • znalost čtení výkresové dokumentace
      • praxe v oboru výhodou

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.čísle 733 640 042 nebo elektronickou formou na kariera@nullklein-automotive.cz.

Inzerované pracovní pozice jsou vhodné při splnění uvedených kvalifikačních požadavků pro muže i ženy.